Wyświetl pojedynczy post
Faithful_Fan
Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13820
Stary 09.07.2009, 18:07
Należy zrozumieć, że potęgą finansową w porównaniu nawet z drużynami naszego poziomu nie jesteśmy. Piłkarze, którzy byliby dla nas wzmocnieniami od zaraz albo są kupowani przez lepsze zespoły albo mają taki kontrakt, że nawet jak zaproponujemy krocie takiemu piłkarzowi, to dla niego sa to grosze. Dlatego jesteśmy zmuszeni ściągać piłkarzy z kartą na ręku, których trzeba jeszcze przetestować, bo wiadomo, że tacy w swoich drużynach zbyt wiele okazji do pokazania się nie mieli. Jeden transfer gotówkowy w trakcie okienka to maks, reszta to wolni zawodnicy i zapomnijcie, że ściągniemy 4-5 zawodników, którzy w momencie przyjścia będą pewni gry w pierwszej 11ce. Jak widać w tym okienku trudno jest dorwać dobrego obrońcę nie wydając przy tym wielu pieniędzy, a jeszcze raz przypomnę, że budżet jest mocno ograniczony. Po prostu niefortunnie się złożyło z tą kontuzją Singlara. Gdyby nie to, okienko zaliczyłbym do w miarę dobrych (Guła i Kirm). A jeśli śmiecie twierdzić, że nasze szanse w tym sezonie na MP są mniejsze z powodu transferów to zobaczcie sobie kogo do tej pory kupiły Legła i Lech...

Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie !!
Odpowiedz cytując