Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13819
Stary 09.07.2009, 18:05
pysio napisał(a):Wyświetl post
to są kpiny, zapowiadali 4 a nawet 5 piłkarzy.. a przedstawiają zaledwie dwóch :/

i nie mam pretensji do oficjalnej stronki, tylko do tych wszystkich PSEUDO stron o Wiśle.. kuźwa dziennikarze od siedmiu boleści się znaleźli, pozakładali sobie denne portale i piszą pierdoły, żeby tylko więcej czytelników mieć..

od dziś nie czytam, żadnej innej strony oprócz oficjalnej!

a niech wszyscy Ci pseudo "dziennikarze".. z wszystkich tych portali wiedzą, że są zwykłymi patałachami jak Ci z karierowicze z Faktu lub SE

pozdro, to tyle...

oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści!
Ojjj żeby Ci żyłka stary nie pękła.
Jeśli nie czytasz nic poza oficjalną to proszę Cie... nie wchodź też na forum które również jest postawione na komercyjnej stronie Wisły.
Aha od patałachów to sobie kolegów z podwórka wyzywaj a nie osoby które po pierwsze są kibicami Wisły i zapieprzają na każdy obóz, wyjazd sparing a po drugie... hmmm może to Ty jesteś takim patałachem i niezdarą skoro nie potrafiłeś założyć żadnego serwisu Wiślackiego?

Aha jeszcze jedno... Człowiek myślący potrafi rozróżnić plotkę, spekulacje od faktów, tylko kompletny idiota wierzy we wszystko co pojawia się w sieci.
Bez odbioru.
pysio napisał(a):Wyświetl post
oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści!
Oszukali mnie! banda złodziei Polskich, decydentów
Odpowiedz cytując