Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13817
Stary 09.07.2009, 18:00
czemu Małecki jest w kadrze B ? chce sie upewnic czy to tylko taki wymog (z powodu tych 2 lat kontraktu) - młodzików czy tez nie jest zgłoszony do meczowej "25"

Odpowiedz cytując