prober napisał(a):

Junior Diaz
Marcelo
Peter Singlar
Arkadiusz Głowacki
Piotr Brożek
odliczając Singlara jest 4 obrońców...
Jakaś paranoja wśród niektórych się ujawnia: "Nie ma wzmocnień... Przegramy z Levadią..."
A guzik. Wystarczy nie zlekceważyć przeciwnika i mistrz Estonii nie ma większych szans. Odejmijcie ze składu po dowolnym zawodniku z każdej formacji - i tak mamy skład, który przejdzie Levadię bez porażki.
Co dałby teraz nowy zawodnik nie wdrożony jeszcze w kadrę zespołu? Taki Braz, Jop, Carlinhos czy inny? Chyba tylko komfort psychiczny i lepsze samopoczucie zastępów forumowych menedżerów, którzy wiedzą lepiej który zawodnik ile jest wart niż trener i dyrektor sportowy.
Na obecnym etapie rozgrywek już pewniejszym punktem w drużynie jest drugoplanowy piłkarz (Diaz, Jirsak, Cantoro), którego wahania formy są mniejszym ryzykiem.
|
wystarczy że jeden się połamie a drugi złapie czerwień
i ...