Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13816
Stary 09.07.2009, 18:00
prober napisał(a):Wyświetl post
Junior Diaz
Marcelo
Peter Singlar
Arkadiusz Głowacki
Piotr Brożek

odliczając Singlara jest 4 obrońców...

Jakaś paranoja wśród niektórych się ujawnia: "Nie ma wzmocnień... Przegramy z Levadią..."

A guzik. Wystarczy nie zlekceważyć przeciwnika i mistrz Estonii nie ma większych szans. Odejmijcie ze składu po dowolnym zawodniku z każdej formacji - i tak mamy skład, który przejdzie Levadię bez porażki.
Co dałby teraz nowy zawodnik nie wdrożony jeszcze w kadrę zespołu? Taki Braz, Jop, Carlinhos czy inny? Chyba tylko komfort psychiczny i lepsze samopoczucie zastępów forumowych menedżerów, którzy wiedzą lepiej który zawodnik ile jest wart niż trener i dyrektor sportowy.
Na obecnym etapie rozgrywek już pewniejszym punktem w drużynie jest drugoplanowy piłkarz (Diaz, Jirsak, Cantoro), którego wahania formy są mniejszym ryzykiem.
wystarczy że jeden się połamie a drugi złapie czerwień
i ...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując