Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13815
Stary 09.07.2009, 17:58
hunter napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie bomba! Tylko dorzuć jeszcze w pakiecie wycofanie się z forum i wszyscy będą zdrowsi.

Jak uwierzyłeś w brednie jakieś pseudobloga Wisły postawionego na futbolowo.pl to gratuluję.

P.S. I sam jesteś patałach. Ludzie z niektórych wiślackich portali mają na swoim koncie więcej wyjazdów niż Ty meczów na Wiśle, więc trochę szacunku dla ich (naszej) pracy.

Bez odbioru.
jak ktoś zmyśla informacje to jest dobrym dziennikarzem?

dzięki, dobrze wiedzieć!

Odpowiedz cytując