hunter napisał(a):

Dla mnie bomba! Tylko dorzuć jeszcze w pakiecie wycofanie się z forum i wszyscy będą zdrowsi.
Jak uwierzyłeś w brednie jakieś pseudobloga Wisły postawionego na futbolowo.pl to gratuluję.
P.S. I sam jesteś patałach. Ludzie z niektórych wiślackich portali mają na swoim koncie więcej wyjazdów niż Ty meczów na Wiśle, więc trochę szacunku dla ich (naszej) pracy.
Bez odbioru.
|
jak ktoś zmyśla informacje to jest dobrym dziennikarzem?
dzięki, dobrze wiedzieć!
