pysio napisał(a):

to są kpiny, zapowiadali 4 a nawet 5 piłkarzy.. a przedstawiają zaledwie dwóch :/
i nie mam pretensji do oficjalnej stronki, tylko do tych wszystkich PSEUDO stron o Wiśle.. kuźwa dziennikarze od siedmiu boleści się znaleźli, pozakładali sobie denne portale i piszą pierdoły, żeby tylko więcej czytelników mieć..
od dziś nie czytam, żadnej innej strony oprócz oficjalnej!
a niech wszyscy Ci pseudo "dziennikarze".. z wszystkich tych portali wiedzą, że są zwykłymi patałachami jak Ci z karierowicze z Faktu lub SE
pozdro, to tyle...
oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści!
|
Dla mnie bomba! Tylko dorzuć jeszcze w pakiecie wycofanie się z forum i wszyscy będą zdrowsi.
Jak uwierzyłeś w brednie jakiegoś pseudobloga Wisły postawionego na futbolowo.pl to gratuluję.
P.S. I sam jesteś patałach. Ludzie z niektórych wiślackich portali mają na swoim koncie więcej wyjazdów niż Ty meczów na Wiśle, więc trochę szacunku dla ich (naszej) pracy.
Bez odbioru.