Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13813
Stary 09.07.2009, 17:55
pysio napisał(a):Wyświetl post
to są kpiny, zapowiadali 4 a nawet 5 piłkarzy.. a przedstawiają zaledwie dwóch :/

i nie mam pretensji do oficjalnej stronki, tylko do tych wszystkich PSEUDO stron o Wiśle.. kuźwa dziennikarze od siedmiu boleści się znaleźli, pozakładali sobie denne portale i piszą pierdoły, żeby tylko więcej czytelników mieć..

od dziś nie czytam, żadnej innej strony oprócz oficjalnej!

a niech wszyscy Ci pseudo "dziennikarze".. z wszystkich tych portali wiedzą, że są zwykłymi patałachami jak Ci z karierowicze z Faktu lub SE

pozdro, to tyle...

oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści!
Dla mnie bomba! Tylko dorzuć jeszcze w pakiecie wycofanie się z forum i wszyscy będą zdrowsi.

Jak uwierzyłeś w brednie jakiegoś pseudobloga Wisły postawionego na futbolowo.pl to gratuluję.

P.S. I sam jesteś patałach. Ludzie z niektórych wiślackich portali mają na swoim koncie więcej wyjazdów niż Ty meczów na Wiśle, więc trochę szacunku dla ich (naszej) pracy.

Bez odbioru.
Ostatnio edytowane przez hunter : 09.07.2009 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując