|
no jaja są troszkę z PK bo najpierw mi się pokazało, że mam wpłacic 21,00 złna oba kierunki (podstawowy i alternatywny) na indeks i na legitke teraz zostało tylko na alternatywny a raczej ilosc punktów mam wystarczająca na podstawowy. Sam juz nie wiem.
|