Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
3451
09.07.2009, 17:42
Dobra nie kłóćcie się czy to aż takie ważne czy wykop będzie miał 6, 8 czy 12 metrów? Dla nas najważniejszą informacją jest na pewno, że znikną te bezsensowne "hokejowe" bandy!
pbciderek
pbciderek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pbciderek
Znajdź inne posty napisane przez pbciderek