Po prostu Wiślak napisał(a):

Niesamowite, co się wypraiwa w tym klubie...Kto jest odpowiedzialny za ten kompletny brak profesjonalizmu?
|
Taa niesamowite... Straszne wręcz. Nie ma transferów, proponuje Ci ukrzyżuj się w geście protestu. Albo zacznij kibicować Kuchenkom oni tam mają fajniutkie transfery. Oooo a jaką mają siatkę skautnigu! Stary w porównaniu z nimi to my wyglądamy jak dzieci z zachodniej Rwandy(nie obrażając ich oczywiście). Szkoda tylko, że to my mamy 12 MP, a oni raptem dwa chyba... Myślisz pewnie, że kiedy zrobimy pięć transferów, to awansujemy do Ligii Mistrzów z urzędu. Otóż nie. Wszystko musi być przemyślane. Wiesz czym jest budżet? Wiesz? To dobrze. Nie jest on wykonany z tworzywa sztucznego, zwanego gumą. Ma on wręcz żelbetonowe ramy. Możemy porobić wielkie transfery, wydawać miliony euro, szkoda tylko, że w przypadku niepowodzenia, ścigać nas będzie skarbówka wraz z ZUS-em. W konsekwencji wylądujemy w trzeciej lidze. Tego chcesz? Więc zanim coś napiszesz zastanów się osiem razy. Ja szanuję Wilczka i Bednarza za to, że trzymają kasę w ryzach i mamy płynność finansową. Kirm przyszedł za prawie 2 mln zł. Wiesz ile to jest kasy? Jak jesteś taki mądry to wyłóż swoje prywatne pieniąddze na transfery - będziesz miał "pełen profesjonalizm". Pozdrawiam.