|
Według mnie najpilniejsza sprawa na dziś to zabezpieczenie tyłów. 3 obrońców by się przydało: 2 środkowych i jeden prawy plus do tego bramkarz. Tyły są najważniejsze. Nie mówcie że mamy dobrych paru obrońców na dzień dzisiejszy w kadrze widzę tylko Głowackiego Marcelo Pietia Singlar i nie przekonuje mnie Burliga Czekaj itp Może oni dadza sobię radę z Levadia ale z mocniejszą drużyna ich nie widzę. Priorytetem powinno być wzmocnienie obrony. Pomoc jest dobra. I chociaż jeden napastnik by się przydał bo w razie nie daj boże kontuzji Brozia bedzie nie ciekawie. Obrona to podstawa!
|