Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13805
Stary 09.07.2009, 17:31
pysio napisał(a):Wyświetl post
tak naprawdę to mamy tylko dwóch obrońców: Marcelo i Głowacki..

Piotrek Brożek jest przecież pomocnikiem, a nawet napastnikiem.. dopiero w poprzednim sezonie cofnięty do obrony, to samo Diaz, tylko że w drugą stronę..!
A Głowacki w juniorach grał w ataku więc tak naprawde to mamy 1 obrońce!
Ogólnie tego tematu nie da sie czytać ale ten post powalił mnie z nóg.

Niepotrzebnie czytacie pseudoportaliki, napalacie sie na nie wiadomo co a potem wielkie rozczarowanie i jeżdżenie po łysym i RN.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując