pysio napisał(a):

tak naprawdę to mamy tylko dwóch obrońców: Marcelo i Głowacki..
Piotrek Brożek jest przecież pomocnikiem, a nawet napastnikiem.. dopiero w poprzednim sezonie cofnięty do obrony, to samo Diaz, tylko że w drugą stronę..!
|
A Głowacki w juniorach grał w ataku więc tak naprawde to mamy 1 obrońce

!
Ogólnie tego tematu nie da sie czytać ale ten post powalił mnie z nóg.
Niepotrzebnie czytacie pseudoportaliki, napalacie sie na nie wiadomo co a potem wielkie rozczarowanie i jeżdżenie po łysym i RN.