Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 09.07.2009, 17:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
AA kilka groszy zapłacić i robić sport z prawdziwego zdarzenia, to już nie ma komu.Dlatego to gówno robi się coraz bardziej deficytowe. Lepiej kupić gotowy produkt vide Copa Libertadoresw wepchnięty w pakiecie razem z jakimiś walkami Włodarczyka i stracić na tym, niż pokazać jeden konkret co kilka razy, raz a dobrze. I dziwić się później,że stacje ww mają tragiczną oglądalność. A na społeczeństwo nei ma co narzekać. Byłby jeden konkretny program sportowy z dobrymi produktami, to miałby dobrą oglądalność, z czasem zacząłby zarabiać. A tak wszędzie kicha i na niwie finansowej i programowej.




Kiedys ze sportowych byl tylko C+ potem dołaczyła Wizja ,i juz zaczelo sie "rozsprzedawnaie" poszczególnych dyscyplin , potem wszedl Poslat z Polsatem Sport a potem porobila sie N,TVP Sport ,Sport Klub ....kazdy cos tam ma ,jeden zuzel drugi LM a trzeci Bundeslige.

Ale zeby nieskusic sie na mecze Polskich druzyn w Pucharach naprawde nierozumiem takiego podejscia ,tak zal im tej kasy ktora wydaja na pseudogwiazdy z tancow na Lodzie,z gwiazdami ,w cyrku i z pingwinami

Ale od jakiegos czasu polsie stacje rozmieniaja sie na drobne ,coraz bardziej ignorujac polskiego kibica.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.07.2009 o godz. 18:09.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując