tak naprawdę to mamy tylko dwóch obrońców: Marcelo i Głowacki..
Piotrek Brożek jest przecież pomocnikiem, a nawet napastnikiem.. dopiero w poprzednim sezonie cofnięty do obrony, to samo Diaz, tylko że w drugą stronę..!
ale ogórasów z Estonii pojedziemy nawet z jednym obrońcą!

zagramy futbol na TAK do przodu!
i wygramy z 7:2.. mówię Wam
