Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13800
Stary 09.07.2009, 17:27
tak naprawdę to mamy tylko dwóch obrońców: Marcelo i Głowacki..

Piotrek Brożek jest przecież pomocnikiem, a nawet napastnikiem.. dopiero w poprzednim sezonie cofnięty do obrony, to samo Diaz, tylko że w drugą stronę..!

ale ogórasów z Estonii pojedziemy nawet z jednym obrońcą! zagramy futbol na TAK do przodu!

i wygramy z 7:2.. mówię Wam
Odpowiedz cytując