Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13794
Stary 09.07.2009, 17:08
Ja .......e, gramy zaraz z Barcelona w drugiej rundzie el. LM... No kurna nie damy rady a wyjedziemy stamtad z bagazem 7 goli w plecy...

Czasami sie zastanawiam komu kibicujecie? Transferom czy Wisle?
Odpowiedz cytując