Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
13793
09.07.2009, 17:05
Czyli wygląda na to że na dzisiaj nie udało się Bednarzowi wszystiego dopiąć na godzinę 17... miejmy nadzięję że byc może jutro również odbędzie się konferencja i przedstawią 2 graczy
pozdro
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw