HEDu napisał(a):

|
no dokładnie, Diaz jest obrońcą i tam ma być wystawiany, nie wiem po co w ogóle Skorża wstawił go na środek jak mamy tam tylu piłkarzy a Jirsak sie marnuje. Nie ma obaw, kadre na Levadie mamy dobrą.
|
Ta, w środku mamy tyyyylu piłkarzy. Sobol, Diaz, a potem Jirsak, który umiera jeśli pobiega 60 minut, Cantoro, który juz dawno nie zagrał naprawdę dobrze i Varga, który przez 3 lata nie zdążył zaliczyć 10 meczów w Wiśle. Toż to istny problem bogactwa!
