Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13791
Stary 09.07.2009, 16:59
HEDu napisał(a):Wyświetl post
no dokładnie, Diaz jest obrońcą i tam ma być wystawiany, nie wiem po co w ogóle Skorża wstawił go na środek jak mamy tam tylu piłkarzy a Jirsak sie marnuje. Nie ma obaw, kadre na Levadie mamy dobrą.
Ta, w środku mamy tyyyylu piłkarzy. Sobol, Diaz, a potem Jirsak, który umiera jeśli pobiega 60 minut, Cantoro, który juz dawno nie zagrał naprawdę dobrze i Varga, który przez 3 lata nie zdążył zaliczyć 10 meczów w Wiśle. Toż to istny problem bogactwa!
Odpowiedz cytując