MessiWisła4ever_tsw napisał(a):

Brawo i co z tym zaprezentowaniem Braza i Nurkowicia i jeszcze 1 napastnik mila byc
|
A skad taki pomysl, ze ktos inny mial byc

Ze ktos napisal na forum a inny ktos napisal an portalu i znowu wrocilo na forum? Nikt nie powiedzial, ze bedzie ktos wiecej. najwyzej ludzie chcieli ze mial byc.