Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13788
Stary 09.07.2009, 16:52
Grze Gie napisał(a):Wyświetl post
Ale do cholery co jest z Brazem ?
A co ma być? Pisały o Nim tylko gazety (można brać to poważnie?), oczywiście nic przeciwko nie mam żeby podpisał kontrakt, trener może chce go jeszcze dokładniej przetestować, jutro gramy przecież mecz z Zagłebiem, więc kto wie, może sie pojawi.

pysio napisał(a):Wyświetl post
to są kpiny, zapowiadali 4 a nawet 5 piłkarzy.. a przedstawiają zaledwie dwóch :/

i nie mam pretensji do oficjalnej stronki, tylko do tych wszystkich PSEUDO stron o Wiśle.. kuźwa dziennikarze od siedmiu boleści się znaleźli, pozakładali sobie denne portale i piszą pierdoły, żeby tylko więcej czytelników mieć..

od dziś nie czytam, żadnej innej strony oprócz oficjalnej!

a niech wszyscy Ci pseudo "dziennikarze".. z wszystkich tych portali wiedzą, że są zwykłymi patałachami jak Ci z karierowicze z Faktu lub SE

pozdro, to tyle...

oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści!
Może właśnie taka rola tych stron, przecież nikt na oficjalnej stronie klubu nie będzie umieszczał plotek z gazet...
Ostatnio edytowane przez chojrak : 09.07.2009 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując