|
Czyli czekamy na rozwój sytuacji, jestem pewien, że z takim składem spokojnie przejdziemy przez II runde, zarząd ma teraz czas by spokojnie przygotować kolejne transfery, o które się nie boję, bez problemu powinniśmy podpisać jeszcze dwóch zawodników, nie dramatyzujmy...
|