Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13785
Stary 09.07.2009, 16:47
Czyli czekamy na rozwój sytuacji, jestem pewien, że z takim składem spokojnie przejdziemy przez II runde, zarząd ma teraz czas by spokojnie przygotować kolejne transfery, o które się nie boję, bez problemu powinniśmy podpisać jeszcze dwóch zawodników, nie dramatyzujmy...
Odpowiedz cytując