http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Niby obserwuja roznych ludzi, ale potrzeba tranferow bo z tak mala kadra to nie pociagniemy dluga bo jednymi zawodnikami nie da sie grac przez caly sezon
e; a co do Diaza. Runde wiosenna mial kiepska, ale gdy gral na lewej obronie to juz byla katastrofa , wiec nie wiem czy to dobry pomysl ;z