Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13783
Stary 09.07.2009, 16:45
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Niby obserwuja roznych ludzi, ale potrzeba tranferow bo z tak mala kadra to nie pociagniemy dluga bo jednymi zawodnikami nie da sie grac przez caly sezon

e; a co do Diaza. Runde wiosenna mial kiepska, ale gdy gral na lewej obronie to juz byla katastrofa , wiec nie wiem czy to dobry pomysl ;z
Odpowiedz cytując