Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13778
Stary 09.07.2009, 16:38
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
Konferencja tylko z Gargułą i Kirmem spoko.
Co do powrotu Cebanu z PB do Krakowa, to wydaje mi się, że tylko na 2 tygodnie, żeby był w obwodzie 2 bramkarz w związku z urazem Filipa Kutro. A to dla tego, że nawet jak podpiszemy Nurka i Braza to nie zagrają z Levadią bo są obywatelami z po za Unii Europejskiej, a procedura z ich zgłoszeniem może się przeciągnąć i na pewno nie będzie załatwiona do meczu z Levadią. Wydaje mi sie, ze Cabanu tylko dlatego wrócił do Krakowa. PO 2-meczu w CL wróci do Bytomia...

Jeju, było już pisane, że jeśli podpiszą kontrakt można Ich zgłośić, fakt nie mogą grać bez pozwoleń itp. itd. ale Wisła ma czas, żeby załatwić te sprawy przed meczem, jeśli załatwią, to wtedy mogą wystąpić... trzeba pierw tych zawodników pozyskać...
Odpowiedz cytując