lodecki napisał(a):

|
ale czego sie spinacie nie rozumiem ? czy ktos awizowal jakis pilkarzy oprocz Garguly i Kirma ? nie. Dziekuje.
|
Dlatego, że za parę dni zaczynają sie eliminacje do LM, a drużyna dzięki naszym działaczom i zarządowi nadal nie jest do tego należycie przygotowana kadrowo. Dlatego, że trwa cyrk z pozycją bramkarza, zarząd zachowuje się całkowicie nieprofesjonalnie, każąc trenerom walczyć o LM z trójką obrońców, bez wzmocnień w ataku. Dlatego, że Wisła prowadzi politykę zaprzeczającą zdrowemu rozsądkowi.I dlatego, że są do zdobycia ogromne pieniądze, bardzo realnie, ale nikt w klubie nie robi nic ku temu, aby udało sie po nie sięgnąć.