Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13774
Stary 09.07.2009, 16:29
lodecki napisał(a):Wyświetl post
ale czego sie spinacie nie rozumiem ? czy ktos awizowal jakis pilkarzy oprocz Garguly i Kirma ? nie. Dziekuje.
Dlatego, że za parę dni zaczynają sie eliminacje do LM, a drużyna dzięki naszym działaczom i zarządowi nadal nie jest do tego należycie przygotowana kadrowo. Dlatego, że trwa cyrk z pozycją bramkarza, zarząd zachowuje się całkowicie nieprofesjonalnie, każąc trenerom walczyć o LM z trójką obrońców, bez wzmocnień w ataku. Dlatego, że Wisła prowadzi politykę zaprzeczającą zdrowemu rozsądkowi.I dlatego, że są do zdobycia ogromne pieniądze, bardzo realnie, ale nikt w klubie nie robi nic ku temu, aby udało sie po nie sięgnąć.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 09.07.2009 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując