|
Moim zdaniem nie powinniśmy uważać Łobodzińskiego oraz Burligę jako pełnowartościowych prawych obrońców. Co Wojtek potrafi na tej pozycji widac było podczas meczu z Matersburgiem... Jedno jest pewne, z Levadią zagramy takim składem jaki jest na chwilę obecną. Co znalazłem na stronie UEFY: do 23 lipca można zgłaszać zawodników do trzeciej rundy, do 10 sierpnia mamy czas na zawodników na czwartą runde, więc liczmy, że przez te dwa tygodnie przynajmniej dwóch obrońców zakontraktują... O ile przejdziemy Levadię ;P
Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie !!
|