matizaq napisał(a):

Oczywiście ,że będzie ! Mogę nawet podać imię i nazwisko : Filip Kurto. Tyle w temacie.....
Tego sie można było spodziewać : na Levadię z 3 obrońcami !
|
Piotr B., Marcelo, Głowacki, Diaz
a na ławce: Rajfur, Kominiak, lub Varga
dziękujemy za uwagę
przy okazji czy Małecki grał kiedyś jako prawy obrońca

nie ?
no to ma szansę
