Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13768
Stary 09.07.2009, 16:23
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście ,że będzie ! Mogę nawet podać imię i nazwisko : Filip Kurto. Tyle w temacie.....
Tego sie można było spodziewać : na Levadię z 3 obrońcami !
Piotr B., Marcelo, Głowacki, Diaz
a na ławce: Rajfur, Kominiak, lub Varga
dziękujemy za uwagę
przy okazji czy Małecki grał kiedyś jako prawy obrońca
nie ?
no to ma szansę
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując