Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13762
Stary 09.07.2009, 16:16
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Trwa konferencja na której Wisła prezentuje swoich nowych zawodników. Wbrew różnym plotkom, na konferencji prasowej pojawiło się jedynie dwóch awizowanych wcześniej zawodników - Andraż Kirm i Łukasz Garguła.
autor: Michał
Do póki nie zobaczę na oficjalnej stronie, to się nie przekonam. Po za tym wislasoccer.com jest niegodna zaufania. Zaczekajmy do końca. Zresztą nie czarujmy się - nikt nam nie zapowiedział, że pojawią się inni piłkarze po za Kirmem i Gargułą.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 09.07.2009 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując