WILU TS napisał(a):

Trwa konferencja na której Wisła prezentuje swoich nowych zawodników. Wbrew różnym plotkom, na konferencji prasowej pojawiło się jedynie dwóch awizowanych wcześniej zawodników - Andraż Kirm i Łukasz Garguła.
autor: Michał
|
Do póki nie zobaczę na oficjalnej stronie, to się nie przekonam. Po za tym wislasoccer.com jest niegodna zaufania. Zaczekajmy do końca. Zresztą nie czarujmy się - nikt nam nie zapowiedział, że pojawią się inni piłkarze po za Kirmem i Gargułą.