Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13761
Stary 09.07.2009, 16:15
pysio napisał(a):Wyświetl post
ze strony Polonii Bytom:

22-letni bramkarz, Ilie Pavel Cebanu od najbliższego poniedziałku ma trenować ponownie z Wisłą Kraków! Mołdawianin od kilku dni trenuje z Polonią Bytom, a od wczoraj jest z niebiesko-czerwonymi na zgrupowaniu w Niemczech.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Ilie Cebanu do Krakowa wraca tylko do ... 22 lipca, kiedy to Wisła ma zagrać rewanżowy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Levadią Tallin! Podobno kontuzji doznał 18-letni, Filip Kurto, natomiast 22-letni Bośniak, Adis Nurković, nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego Wisły. W takim wypadku, krakowski klub został tylko z jednym zdrowym bramkarzem, dlatego w trybie awaryjnym, na 2 mecze, do Krakowa wraca Cebanu.

Po 22 lipca, Ilie Pavel Cebanu wraca do Polonii Bytom, w barwach której, będzie występować do 30 czerwca 2010 roku!



niestety..
Ale co niestety?Że Adis nie będzie w bramce? Z tego powodu rozpaczać? ktoś inny będzie,bo musi być skoro Ile wraca za dwa tygodnie do Bytomia.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując