Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
13759
09.07.2009, 16:14
Trwa konferencja na której Wisła prezentuje swoich nowych zawodników. Wbrew różnym plotkom, na konferencji prasowej pojawiło się jedynie dwóch awizowanych wcześniej zawodników - Andraż Kirm i Łukasz Garguła.
autor: Michał
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS