PasiorWKS napisał(a):

Wy tu dyskutujecie jakbyśmy co najmniej mieli ściągać do Krakowa Wayne Rooney'a. Będzie co ma być, nie ma się co gorączkować, potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów. Mamy już Gułę, Kirma, nie jest źle. Obrońcy muszą przyjść, a na Levadię to starczy nam to, czym teraz dysponujemy. No stress
|
Tak, dalej tak myslcie, a potem płaczcie, że odpadamy "z ogórkami".
Jest bardzo źle w obronie, niebezpiecznie na bramce i w ataku, a drużyna na razie jest kadrowo słabsza od tej z zeszłego sezonu - w ciągu roku straciliśmy aż 5 wartościowych zawodników, (Dudkę, Kokoszkę, Clebera, Baszcza, Zieńczuka), których jeden Krim i kontuzjowany Garguła nagle nie zastąpią.