Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
13753
09.07.2009, 16:01
4fan_player
napisał(a):
http://olimpijska2.pl/index.php?opti...acje&Itemid=51
No i to mi się podoba
oby to była prawda
oczywiscie tylko to ze wraca pomoc....
pysio a to nieoficjalna strona Polonii Bytom jest wiarygodnym źródłem ? skoro nawet piszą że Podobno Kurto doznał kontuzji
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 09.07.2009 o godz. 16:03.
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS