|
mam pytanie odnośnie UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO, sprawa wyglada tak ze ja i moj kolega wybieramy sie na zaoczny kierunek ipo wypełnieniu ankiety osobowej wychodzi nam tyle samo punktów, ja mam 120 i on tyle że ja na poziomie rozszerzonym a on na podstawowym ale nigdzie to nie jest zaznaczone... czy to nie ma dla nich znaczenia na studiach zaocznych i kazdy sie dostanie?
|