Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1611
Stary 09.07.2009, 15:58
mam pytanie odnośnie UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO, sprawa wyglada tak ze ja i moj kolega wybieramy sie na zaoczny kierunek ipo wypełnieniu ankiety osobowej wychodzi nam tyle samo punktów, ja mam 120 i on tyle że ja na poziomie rozszerzonym a on na podstawowym ale nigdzie to nie jest zaznaczone... czy to nie ma dla nich znaczenia na studiach zaocznych i kazdy sie dostanie?
Odpowiedz cytując