KacpiTSW napisał(a):

|
Dobrze powiedziane, NA LEVADIĘ STRACZY NAM TO CO MAMY! Ale co będzie jak później będzie ktoś silniejszy od Estończyków?
|
Taktyka jest taka że myślimy o anbliższym meczu, więc tym co będzie w trzeciej rundzie będziemy się martwić później, może jeszcze ktoś przyjdzie?