Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13749
Stary 09.07.2009, 15:58
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Dobrze powiedziane, NA LEVADIĘ STRACZY NAM TO CO MAMY! Ale co będzie jak później będzie ktoś silniejszy od Estończyków?
Taktyka jest taka że myślimy o anbliższym meczu, więc tym co będzie w trzeciej rundzie będziemy się martwić później, może jeszcze ktoś przyjdzie?
Odpowiedz cytując