Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13734
Stary 09.07.2009, 15:31
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że nikt na taką niespodziankę nie liczył Mimo wszystko mam nadzieję, że Adis pojawi się dziś na R22.
Może na konferencji podziękuje za 2 tygodnie wspólnej gry i pożegna sie z nowymi kolegami

NIe ma co nie widzę innej możliwości dlaczego Cebanu miał by wrócić jak tylko olanie Nurkovicia, domysły że sprowadzają Cebanu żeby usiadł na ławce w 2meczu z Levadią są śmieszne. Nawet gdyby żeczywiście nei dąło rady zatwierdzić Nurkovicia i zgłosić go do eliminacji, to 2 mecze posiedzieć na ławce rezerwowych to moze i Kazimierski.
Odpowiedz cytując