KacpiTSW napisał(a):

Myślę, że nikt na taką niespodziankę nie liczył Mimo wszystko mam nadzieję, że Adis pojawi się dziś na R22.
|
Może na konferencji podziękuje za 2 tygodnie wspólnej gry i pożegna sie z nowymi kolegami
NIe ma co nie widzę innej możliwości dlaczego Cebanu miał by wrócić jak tylko olanie Nurkovicia, domysły że sprowadzają Cebanu żeby usiadł na ławce w 2meczu z Levadią są śmieszne. Nawet gdyby żeczywiście nei dąło rady zatwierdzić Nurkovicia i zgłosić go do eliminacji, to 2 mecze posiedzieć na ławce rezerwowych to moze i Kazimierski.