Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13733
Stary 09.07.2009, 15:29
Valdinio1906 napisał(a):Wyświetl post
A będzie chociaż jakaś relacja z tego ? Nie mówię o TV ale o tekstowej albo coś w tym rodzaju?

A widziałeś kiedyś relację z konferencji prasowej?
Odpowiedz cytując