Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13727
Stary 09.07.2009, 15:24
Szkoda mi strasznie Cebanu, chłopak się stara chce grać a Wisła go w chuja robi. Jestem przekonany że niedługo się z nim definitywnie pożegnamy.
Odpowiedz cytując