http://www.pilka.sport24.pl/news/sho...le-zakonczony/
Sądzę, że nie zdążyli się dogadać jeszcze, a Wisła musi dziś zgłaszać zawodników. Może być tak, że np. Ilie wraca na dwa tyg., a później wróci do Polonii, a Wisła kogoś kupi (Adisa?). Okno trwa jeszcze długo.