kacpergawlo napisał(a):

|
Weźcie poprawkę, że w wakacje oglądalność jest mniejsza z powodów wyjazdów. Jednak dla mnie skandalem byłoby to jeżeli 3 runde eliminacji LM musiałbym "oglądać" przez neta w formie tekstowej. Jeszcze im Podgorice i Levadie z trudem przeboleje (bo w końcu kalkuluje, że tak mało atakcyjni rywale wiele osób by nie przyciągnęło), ale już kolejną rundę to nie ma bata, żeby nie było w TV! Bo to już by była żenada. Ale mnie też zastanawia dlaczego stacje typu TV 4, które są raczej ogólnodostępne, a nie mają tak wielkiej oglądalności nie spróboja sobie nabić tego takim meczem skoro koszty gigantyczne nie są?
|
z tym TV4 to dobry pomysł by był przecież finał Pucharu Polski był w TVN Turbo ciekawe jaka była wtedy oglądalność