Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13721
Stary 09.07.2009, 15:19
Najgorszy w tym wszystkim jest sposób w jaki potraktowano Ilie. Specjalnie ściągali go ze zgrupowania w Austrii, miał w perspektywie rok regularnej gry w ekstraklasie, żeby na koniec zrobić mu takiego "psikusa". Szkoda chłopaka. W dzisiejszym wywiadzie w "Sporcie" wydawał się być rozentuzjazmowany na samą myśl o przyszłym sezonie. Jeżeli Wisła nie będzie szanować swoich piłkarzy, to sama nie będzie szanowana.
Odpowiedz cytując