Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3829
Stary 09.07.2009, 15:05
Myślałem że spadnę z krzesła gdy dowiedziałem się że wniosek o ustanowienie kuratora w TVP minister Grad przesłał do.... sądu rodzinnego . Żeby było jeszcze śmieszniej to argumentuje go faktem braku RN którą sam odwołał kilka dni wcześniej. Jak nie moze być dobrze to niech przynajmniej będzie wesoło.