Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13714
Stary 09.07.2009, 14:58
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
To jakieś jaja są...

To on była na testach czy na wypożyczeniu, jak to nam ogłosiła oficjalna tu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...osspetersdorf/
?

Adios Adis...

Choć możliwe że te 50 tys. za wypożyczenie Rada Nadzorcza chce odłożyc na obrońcę..
Czyli Kazimierski, największy k...a strażnik status quo w kwestii bramkarzy w Wiśle wygrał. Skoro Cebanu awaryjnie wraca, znaczy, że nikogo nowego nie sprowadzimy na tą pozycję.

Bramkarski cyrk w Wiśle jak widać nie tylko nadal trwa, ale wchodzi na nowy poziom.
Odpowiedz cytując