amauri1990 napisał(a):

Czyli Kazimierski, największy k...a strażnik status quo w kwestii bramkarzy w Wiśle wygrał. Skoro Cebanu awaryjnie wraca, znaczy, że nikogo nowego nie sprowadzimy na tą pozycję.
Bramkarski cyrk w Wiśle jak widać nie tylko nadal trwa, ale wchodzi na nowy poziom.
