Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13711
Stary 09.07.2009, 14:54
marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
Cebanu wraca do Krakowa

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ca_do_krakowa/

Czyli o Bośniaku możemy zapomnieć

Amatorka jak zawsze z naszej strony... Niedługo w Polsce nie będzie klubów które by z Wisły żyły w normalnych stosunkach. Ładnie załatwiliśmy Polonię Bytom zostali z bramkarzem z ME
Odpowiedz cytując