|
Mam taki problem.
Wgrałem do swojego SE k510i jakąś gre i jedną aplikację. Po wyciągnięciu kabla z komputera wszystko było ok, tak jak zwykle z tym, że na początku telefon lekko się zacinał. Chcąc uruchomić grę lub aplikację telefon chciał łączyć się z internetem, odmówiłem. Przypadkiem wyłączyłem telefon i gdy chciałem go ponownie włączyć ekran zatrzymał się na wyświetlaniu loga SE. Nie chciał ruszyć dalej. W takim razie wyciągnałem baterię i chciałem uruchomić o ponownie, niestety teraz zupełnie nie chce się włączyć. Wiecie może co jest nie tak? Chciałem usunąć te dwie aplikacje z telefonu ale gdy jest on wyłączony to komputer go nie widzi (normalne).
Czytałem na necie, że niektórzy mieli taki problem po zabawie z Setool2lite, ale ja z czegoś takiego w ogóle nie korzystałem.
|