Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13695
Stary 09.07.2009, 13:22
marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
To chyba rzeczywiście będzie Jop. Dzisiaj rozwiązał kontrakt z FK Moskwa

http://www.sport.pl/pilka/1,73556,68...FK_Moskwa.html

Info dzisiejsze z godz 14:01

Chyba nie na taką niespodziankę liczyliśmy....
ja wiem że dziś wobec tego że mamy sprawnych i zdatnych do użytku trzech obrońców każdy nowy jest na wagę złota
ale....
na litość boską nie Jop.... :(
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując