Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13687
Stary 09.07.2009, 12:42
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
mnie zastanawia kto powiedział, że podczas dzisiejszej konferencji ma zostać zaprezentowanych czterech czy pięciu zawodników
w ten sposób powstaje plotka
juz poważnie mam nadzieje że podpiszemy dzisiaj kontrakty z obrańcami , bo choć teoretycznie mamy 4 zawodników ( zapomina sie o Diazie ) to nie chcialbym żeby w przypadku kolejnej kontuzji na obronie grał Bog wie kto
Odpowiedz cytując