maaarcin napisał(a):

mnie zastanawia kto powiedział, że podczas dzisiejszej konferencji ma zostać zaprezentowanych czterech czy pięciu zawodników
|
w ten sposób powstaje plotka
juz poważnie mam nadzieje że podpiszemy dzisiaj kontrakty z obrańcami , bo choć teoretycznie mamy 4 zawodników ( zapomina sie o Diazie ) to nie chcialbym żeby w przypadku kolejnej kontuzji na obronie grał Bog wie kto