Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 09.07.2009, 12:15
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Oczywscie, pierwsza minuta meczu i w dupe. Nawet nie dane mi było przez chwile pomyślec czy to coś zmieniło.
Gole w 1. minucie to brak koncentracji w meczu. Zle rozmowy motywacyjne.
Wpierw im popraw morale, nie jebaj po porazkach.
Ja po 7. porazkach z rzedu, jako 2-ligowy beniaminek, wciaz mialem morale "superb". I w koncu odpalilem. A przegrywalem po pechowych golach z dystansu, czy "akcjach sezonu".

Junior z super morale moze zagrac lepiej niz zdolowany Messi.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując