Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13662
Stary 09.07.2009, 09:59
Z Brazem większego problemu nie było,bo pewnie menago mu wytłumaczył pewne kwestie na naszą korzyść. Bramkarz to samo, jest to dla niego awans sportowy i może finansowy. Tak więc w tych dwóch transferach to my byliśmy na lepszej pozycji. Natomiast z tym niewiadomym zawodnikiem to może być różnie. Może to być sytuacja, że to on dyktuje warunki i dogadywanie będzie trwało trochę długo. A także może zakończyć się fiaskiem. Ja jestem w każdym razie zadowolony z transferów. Na ta bryndzę finansową jaką ma Bednarz to ładnie podpisał. Teraz wszystko w nogach piłkarzy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując