|
a co sie dziwicie że wszystko nie zejdzie. na pierwsze rundy eliminacyjne w zeszłym roku i poprzednich latach też nigdy nie było kompletu tylko jakieś 6-8 tysięcy a graliśmy u siebie. A teraz podobnie - słaby rywal, dużo ludzi na wakacjach, mecz w sosnowcu na który trzeba wyjechać około 15 to wszystko odciąga ludzi.
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
|