Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 09.07.2009, 09:58
a co sie dziwicie że wszystko nie zejdzie. na pierwsze rundy eliminacyjne w zeszłym roku i poprzednich latach też nigdy nie było kompletu tylko jakieś 6-8 tysięcy a graliśmy u siebie. A teraz podobnie - słaby rywal, dużo ludzi na wakacjach, mecz w sosnowcu na który trzeba wyjechać około 15 to wszystko odciąga ludzi.
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
Odpowiedz cytując