Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
13654
09.07.2009, 08:17
Trzeba czekać do godziny 17:00... liczę że podpiszą kontakty z Brazem i Nurkoviciem .... no i jeżeli tsw.com.pl ma rację to może będzie to napastnik tak potrzebny aktualnie ?
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168