Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13651
Stary 09.07.2009, 08:10
dzamp napisał(a):Wyświetl post
O godzinie 17:00 krakowska Wisła oficjalnie zaprezentuje swoich dwóch nowych piłkarzy - Łukasza Gargułę i Andraža Kirma, ale kto wie czy prezentacji nie będzie więcej. Wczoraj w Krakowie badania lekarskie przechodzili kolejni dwaj kandydaci do gry w ekipie mistrza Polski. Mowa oczywiście o bramkarzu Adisie Nurkoviciu oraz obrońcy Davidzie Brazie, którzy możliwe, że również zostaną przedstawieni jako nowi wiślacy. Obydwaj mają być do Wisły wypożyczeni, pierwszy z bośniackiego NK Travnik, a drugi z greckiego Panathinaikósu.
www.wislaportal.pl
W takim razie czekamy do 17:00. Wisła Portal jest akurat na tyle wiarygodnym źródłem, że można im spokojnie uwierzyć.

Cytat:
Klub zwołał na dziś konferencje prasową, gdzie zapewne przedstawieni zostaną nowi gracze: Braz, Nurković i pozyskani wcześniej Kirm oraz Garguła. Udało nam się ustalić, że może dojść do jeszcze jednej niespodzianki, ale sprawa nie jest pewna i lepiej nie zapeszać. Chodzi oczywiście o nowego piłkarza. Jednak sprawa nie jest PEWNA.
www.tsw.com.pl

Ciekawi mnie, kto jest rzekomą niespodzianką?


Ostatnio edytowane przez Simao1 : 09.07.2009 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując