|
Jeżeli zakontraktowany będzie Braz, to w obliczu kontuzji Singlara, będzie miał więcej okazji do występów niż w sytuacji, w której Słowak jest zdrowy. Liczę jeszcze, że na konferencji prasowej powitamy Nurkovicia. Co do DaCosty, to jakoś mi się w jego przyjście wierzyć nie chce. Chociaż, Kirm też był niby wymysłem, a pozyskaliśmy go. A o której Bednarz przewiduje konferencję?
|