Romy S. napisał(a):

Tak, chyba taką w myśl powiedzenia o deszczu i rynnie.
Wisła nie powinna nie tracić jak piszesz, bo to żadne ambicje, lecz tylko zyskiwać.
Beto też był pół roku i co nie był stratą dla klubu ?
Nie zyskaliśmy dzięki niemu nic, a śmiechu ( przez łzy ) było bez liku.
|
I? Był Beto, za pół roku będą o nim pamiętać już tylko w tym temacie.
Testujemy ogóry nie dlatego, bo Bednarz chce pobić rekord, ale - ponieważ napastnicy mogący czymkolwiek (nie musi to być wiele, vide Klatt czy Chmiest) się pochwalić kosztują.